Lengál

Zajišťujeme komplexní služby od klimatizace do domu, bytu, kanceláře až po velké projekty.

Pohotovostní služba:

+420 727 983 765

Servis

Správně servisovaná klimatizace i vzduchotechnika zvládne bez problémů fungovat dlouhá léta.
Pravidelný servis

Stejně tak, jako je důležitá montáž, je třeba se věnovat pravidelnému servisu. Ten dokážeme zajistit díky pravidelně certifikovaným pracovníkům, tedy profesionálům ve svém oboru. Proto ihned po instalaci navrhujeme klientům doporučený servisní plán, který zajistí správný chod přístroje, odlehčí do budoucna jejich peněžence a podpoří pevné zdraví. Servis klimatizací provádíme i u instalací, které jsme neprováděli my. Nenechávejte servis na poslední chvíli a objednejte si preventivní prohlídku.

Jak takový servis probíhá?

Jak už víme, pravidelný servis prodlouží životnost přístroje a pomůže předcházet poruchám. Proto nejdříve zkontrolujeme provozní i řídící napětí, funkce ovladače, spotřebu energie, vyměníme filtry pro čistý vzduch bez bakterií, prachu a pylu. Následně důkladně klimatizaci vydezinfikujeme. Kontrolujeme provozní tlak chladiva, odtok kondenzátu, náplň chladiva a provedeme mimo jiné i revizi chladícího okruhu. Případně doplníme chladící kapalinu a klimatizaci nastavíme pro další bezproblémové používání.

Výhody SERVISNÍ SMLOUVY

Pokud jsme společně s Vámi uzavřeli obchod ve smyslu projektové dokumentace například větší zakázky, montáže jednotek, VRV případně vzduchotechniky a je v zájmu nás všech pravidelá péče a dobrý chod – sepíšeme společně servisní smlouvu, která Vám přináší řadu výhod ZDARMA. Například výjezd technika pohotovostní služby, případně slevy na dopravě nebo zapůjčení náhradního mobilního zařízení klimatizace do doby než bude problém vyřešen.

Věříme ve své produkty a služby, proto nabízíme k servisní smlouvě i pozáruční servis a prodlouženou záruku.

Kontaktujte nás

Rádi Vám se vším poradíme, odpovíme na vaše dotazy a na míru sestavíme nezávaznou kalkulaci.

Info linka: +420 727 983 765