Další:
Lengál

Zajišťujeme komplexní služby od klimatizace do domu, bytu, kanceláře až po velké projekty.

Pohotovostní služba:

+420 727 983 765

Servis klimatizace

Správný servis klimatizace i vzduchotechniky pomůže systému bez problémů fungovat dlouhá léta.
Pravidelný servis klimatizace

Stejně tak, jako je důležitá montáž klimatizace, je třeba se věnovat pravidelnému servisu klimatizace. Ten dokážeme zajistit díky certifikovaným pracovníkům, tedy profesionálům ve svém oboru. Proto ihned po instalaci navrhujeme klientům doporučený servisní plán, který zajistí správný chod přístroje, odlehčí do budoucna jejich peněžence a podpoří pevné zdraví. Servis klimatizace provádíme i u instalací, které jsme neprováděli my a to nejenom na území Brna.

Jak takový servis klimatizace probíhá?

Jak už víme, pravidelný servis klimatizace prodlouží životnost přístroje a pomůže předcházet poruchám. Proto nejdříve zkontrolujeme provozní i řídící napětí, funkce ovladače, spotřebu energie, vyměníme filtry pro čistý vzduch bez bakterií, prachu a pylu. Následně je provedena dezinfekce klimatizace. Zkontrolujeme provozní tlak chladiva, odtok kondenzátu, náplň chladiva a revizi chladícího okruhu. Pro bezproblémové používání znovu vše správně nastavíme po doplnění klimatizace chladivem.

Výhody SERVISNÍ SMLOUVY

Projektová dokumentace větší zakázky, montáže jednotek, VRV případně vzduchotechniky s sebou nese pravidelnou péči z naší strany. Zajistíme Vám servisní smlouvu, která přináší řadu výhod ZDARMA. Například výjezd technika pohotovostní služby, slevy na dopravě nebo zapůjčení náhradní mobilní klimatizace do doby než bude problém vyřešen.

Věříme ve své produkty a služby, proto nabízíme k servisní smlouvě i pozáruční servis a prodlouženou záruku.

Kontaktujte nás

Rádi Vám se vším poradíme, odpovíme na vaše dotazy a na míru sestavíme nezávaznou kalkulaci.

Info linka: +420 727 983 765