Další:
Lengál

Zajišťujeme komplexní služby od klimatizace do domu, bytu, kanceláře až po velké projekty.

Pohotovostní služba:

+420 727 983 765

Reference

Nejlepší referencí je spokojený zákazník. Naši klienti jsou jak v bytech, domech, kancelářích, tak i restauracích, obchodech a výrobních halách. Podívejte se na výběr realizovaných projektů, které Vám třeba pomůžou rozhodnout se s námi spolupracovat.

BLTC LUŽÁNKY

Rekonstrukce areálu tenisových kurtů, saunových místností a tělocvičny v Brně Lužánkách. Naše firma pro objekt zajistila kompletní vzduchotechniku. Součástí dodávky stavby bylo i vypracování projektové dokumentace. Během realizace byly použity rekuperační jednotky VZT, tedy větrací zařízení s rekuperátorem a ventilátory.

Cabaret des Péchés / Pasáž Jalta Brno

Místo, které Vás svou atmosférou přenese rovnou do Francie. Vystupující a profesionálně namíchané drinky v originálních skleničkách, zábava s šarmem sobě vlastním zanechají zalíbení v každém, kdo sem zavítá. Naše firma Cabaretu zajistila kompletní vzduchotechniku, zlaté prvky v kombinaci s červenou barvou dotvoří ten správný nádech luxusu a pocit výjimečnosti.

Srdcovka / Pasáž Jalta Brno

Vzduchotechnika pro restauraci a především kuchyň řeší komfortní provoz v souladu s platnou legislativou a s minimalizací provozních nákladů. Optimální rozmístění, funkční rekuperace odpadního tepla, účinná filtrace a odloučení tuků z odsávaného vzduchu jsou prioritou klienta. Projekt byl navržen s ohledem na pravidelný servis VZT.

MEGAPIXEL

Prodejna fotografického příslušenství nacházející se v centru Brna v nově otevřených prostorech paláce Jalta, kam naše firma dodávala veškerou vzduchotechniku. Prodejna je klimatizována vzduchotechnickou jednotkou s rekuperací.

SK Tools s.r.o.

Spolehlivým dodavatelem vysoce přesných a náročných dílů vyráběných na zakázku. Vzduchotechnika pracuje na třísměnný provoz pro větrání haly. Klimatizace udržuje stálou teplotu na pracovišti pro přísné výrobní podmínky. Po montáži i nadále spolupracujeme a provádíme servis všech jednotek a to dvakrát do roka doporučeně.

Czech Virus Gym s.r.o.

Rozlehlé fitness centrum v Brně Bystrci. Zadavatel si přál umístit jednotky dle dispozic pro jednotlivé stanoviště v posilovně. Vše bylo uvedeno do provozu dle projektové dokumentace, kterou jsme zajistili k plné spokojenosti klienta.

Kontaktujte nás

Rádi Vám se vším poradíme, odpovíme na vaše dotazy a na míru sestavíme nezávaznou kalkulaci.

Info linka: +420 727 983 765